Aký démon vás ovláda podľa znamenia?

Každý z nás na sebe občas pociťuje čosi magické a nekontrolovateľné. Aký je váš vnútorný démon podľa znamenia zverokruhu? Viete s ním bojovať?

Baran = bezohľadnosť
Žiadne iné znamenie zverokruhu nie je tak odvážne, cieľavedomé a rozhodné ako Baran. Jeho vnútorná motivácia ho ženie dopredu za každú cenu, čo nemusí byť vždy pozitívom. Pri svojej ceste za mocou neberie ohľad na druhých a zanecháva za sebou obete.

Býk = požívačnosť
Býkovi sa nedá poprieť jeho zmyselnosť a reálny pohľad na vec. Avšak je poživačný a snaží sa svoje okolie presvedčiť o sile hmotných statkov. Nedokáže pochopiť, že majú ľudia svoje city a nie sú pre nich kľúčové iba materiálne hodnoty.

Blíženci = povrchnosť
Nikto nemôže Blížencom uprieť ich schopnosť prispôsobiť sa. Ich aktivita je neuveriteľná a túžba po poznaní ich ženie ďalej. Každá minca má však dve strany, rozpoltená osobnosť a démon Blížencov popiera, podozrieva a ohovára.

Rak = náladovosť
Rak prijíma všetko, čo sa deje okolo neho, ale nevie sa tomu prispôsobiť. Keď si nevie rady, často plače ako malé dieťa a kope okolo seba nohami. Vďaka tomu sa nechá ľahko ovplyvniť a potom sa nedokáže so svojím rozhodnutím zmieriť.

Lev = domýšľavosť
Lev dominuje svojou panovačnosťou. Najradšej by vládol všetkým a často to dáva najavo. Verí si za každej situácie, má sklony k tyranii. Potrebuje v sebe nájsť vnútorný pokoj a dať sa správnym rozvojom osobnosti, inak zostane nakoniec sám.

Panna = konzervatizmus
Znamenie Panny neustále premýšľa nad dokonalým vzorcom života. Stále o svojich pokusoch hovorí, ale nedokáže ich dokonale uskutočniť. Vo vnútri Panny prebiehajú nekonečné ničivé myšlienkové pochody. Panna si musí stanoviť osobné hranice.

Váhy = nerozhodnosť
O nerozhodnosti Váh všetci veľmi dobre vieme. Niekedy máme pocit, akoby s nami hrali divadlo, stávajú sa povrchnými a nesamostatnými. Váhy by si mali uvedomiť, čo je ich sen a čo realita, inak kľúč k harmónii jednoducho nenájdu.

Škorpión = žiarlivosť
Ľudia narodení v Škorpiónovi sa nevedia vyrovnať so svojim JA. Nedokážu uceliť partnerský život, bývajú zúriví, žiarliví a výbušní. Neustále musia ukazovať svoju nadvládu. Pokiaľ nie je po ich, sú ako posadnutí a vulgarita im nie je cudzia.

Strelec = ľahkomyseľnosť
Vďaka ľahkomyseľnosti sa stávajú Strelci neobľúbenými. Akonáhle sa v nich tento démon prejaví, sú netaktní a neznesiteľní. Život berú na ľahkú váhu, preto sa im môže prestať dariť v láske aj zamestnaní.

Kozorožec = neprispôsobivosť
Strelec upúta pracovitosťou, vytrvalosťou i trpezlivosťou, ale aj posadnutosťou života po smrti. Zle sa prispôsobuje novým trendom, neúprosne lipnú na starých postupoch a hodnotách. Akoby pohŕdal skutočnými vnútornými zážitkami a len nad všetkým dumal.

Vodnár = zbrklosť
Najväčším démonom Vodnára je jeho snaha pochopiť duchovno za každú cenu. Vodnár sa potáca na hranici reality a predstavivosti. Často sa v ľuďoch spáli a do všetkého sa vrhá s nasadenými ružovými okuliarmi.

Ryby = neistota
Ryby zožiera po celý život démon neistoty. Neustále premýšľajú, či sa dali správnou cestou. Nevedia si samy poručiť. Najradšej by za seba nechali rozhodovať druhých, čo má na svedomí citové vydieranie a ľahký sklon k akejkoľvek závislosti.

Originálny darček!
ROČNÝ, OSOBNÝ, DETSKÝ ALEBO PARTNERSKÝ HOROSKOP NA MIERU – podľa vášho presného dátumu, času a miesta narodenia!

Tento obrázok nemá vyplnený ALT popisok, jeho názov je 6.png