Ako prežiť zimu podľa znamenia zverokruhu

Decembrové, januárové i februárové dni nemusia byť vždy škaredé, ale prázdninovému letnému obdobiu sa proste nevyrovnajú. Nedostatok slniečka spôsobuje stratu energie, sme unavení a nič nás nebaví. Čo nám zdvihne náladu podľa hviezd?

Baran

Barani narodení v ohnivom znamení potrebujú byť neustále v pohybe. Keď sa urobí zlé počasie, mali by zamieriť za športovými aktivitami, ako sú plávanie, posilňovanie, squash alebo box. Rozhodne im svedčí tímové športy, využijú tu svoju súťaživosť.

Býk
Býkovi zase tak nezáleží na prebiehajúcom ročnom období, pretože sa zameriava na svoje pôžitky, ku ktorým patrí predovšetkým delikatesné jedlo a pitie. Skvelú náladu mu navodí kvalitná čokoláda, masáže, chutná káva, posedenie v reštauráciách a nakupovanie.

Blíženci
S Blížencami je to zvláštne, pretože nie sú zmenami ročných období zasiahnutí. Postačí im prima spoločnosť, kde môžu oslniť svojimi komunikačnými znalosťami. Radi sa začítajú do zaujímavej knihy alebo sa vydajú na výstavu.

Rak
Je pravdou, že Raky majú v láske teplé počasie. Mile radi si užívajú slniečka a kúpania sa. V tomto ohľade im pomôže návšteva aquaparkov, kde môžu stráviť pekné chvíle so svojou rodinkou. Keď sa zahrejú pod dekou a pritúlia sa k drahej polovičke, sú najšťastnejší.

Lev
Pre Leva je slniečko zdrojom vitality, preto vysype prasiatko a vyrazí za ním do teplých krajov. Je mu jedno, koľko minie, hlavne, že sa má ako kráľ. Pokiaľ naň dopadne po návrate z dovolenky smútok, vyrazí do spoločnosti, kde sa cíti ako ryba vo vode.

Panna
Panny sú spokojné len vtedy, keď majú domácnosť upratanú a svoje záležitosti pod kontrolou. Na ročných obdobiach nezáleží, stačí mať len všetko pod kontrolou. Ak nemajú náladu, zájdu do obchodu a kúpia si užitočného pomocníka do domácnosti.

Váhy
Pre Váhy je zima malé šialenstvo. Nálada sa im zlepší nakupovaním nového oblečenia a kozmetiky. K dobrým myšlienkam im dopomôže aj návšteva koncertu. Radi sa zúčastňujú zaujímavých akcií, kde sa uvoľnia a naberú nový dych.

Škorpión
Škorpión je večný pesimista, ktorý sa čas od času zababuší do svojich fantázií. Ak už je v koncoch a chýbajú mu teplé lúče slniečka, náladu si vylepší kvalitnými milostnými hrami. Toto by mala vedieť jeho drahá polovička. Sexy bielizeň všetko napraví.

Strelec
Dobrodružná povaha Strelcov im nedovolí spočinúť na jednom mieste. V lete sa cítia na vrchole, v zime vyhľadávajú zaujímavé aktivity. Pomôže výlet do prírody, tvorenie, varenie, športové činnosti a večerné posedenie s kamarátmi v obľúbenej krčmičke.

Kozorožec
Kozorožcom odpočinok príliš neprospieva, majú pocit, že sú lenivci. V zime viac odpočívajú a venujú sa svojej rodine, ale akoby im to nestačilo! Mali by si vymyslieť nejakú činnosť, kde zúročia svoje kvalitné vedomosti a zručnosti.

Vodnár
Vodnárova tajomná, a stále nad niečím premýšľavá duša, je v zimných dňoch tak trochu skrúšená. Určite by si mali zaobstarať nový výstrelok techniky, pretože majú inovatívneho ducha a pokrok je pre nich základným zdrojom poznania.

Ryba
Pre Rybky je zima pohodová – môžu viac leňošiť, čo im vyhovuje. Ryby nie sú lenivé, ale milo rady relaxujú, zájdu si na bazén, nechajú sa rozmaznávať na masáži a prijmú pozvanie na delikatesnú večeru do štýlovej reštaurácie.