Ako oživiť vzťah podľa hviezd

Máte niekedy pocit, že už to medzi vami nie je také, aké to bolo na začiatku vzťahu? Prvé mesiace ste sa od seba nemohli odlepiť, oči ste na sebe mohli nechať, ale teraz sa vytratila povestná iskra a nastal stereotyp? Inšpirujte sa podľa znamenia, v ktorom ste sa narodili!

Baran
Živočíšne znamenie Barana potrebuje k spokojnosti vo vzťahu dostatočný prísun sexu. Pokiaľ sa mu nedostáva vášnivých posteľových radovánok, chradne a pokojne sa môže stať, že si nájde náhradu niekde inde. Čo tak skúsiť erotickú masáž alebo striptíz?

Býk
Pre Býka je dôležitá komunikácia a prísun odpočinku. Čo tak relaxovať vo dvojici, zájsť si na masáž a rozprávať sa pritom? Býk miluje lahodné pokrmy a kvalitné vína. Postačí vyraziť si aspoň raz za mesiac na romantickú večeru do štýlovej reštaurácie.

Blíženci
Blíženci sú kapitolou sami o sebe – rozhodne sa nesmú nudiť a vo vzťahu to platí dvakrát. Rozhodne nie je domáci typ. Od veci nie sú výlety, návštevy divadla a večera v noblesnom podniku. Blíženci ocenia nezvyčajné milovanie, maznanie, dokonalú zábavu vo dvojici, ktorá potom vyústi v poriadny večierok s priateľmi.

Rak
Je síce pravdou, že je Rak domáci typ, ale tiež si rád vyrazí s kamarátmi na pivo. Vo vzťahu potrebuje počuť slová chvály a porozumenia. Rakovi postačí maznanie a sladké bozky, ktoré s ním urobia divy. Keď ku všetkému pridáte pusu na krk a pritúlite sa k nemu, máte vyhrané.

Lev
Lev nie je s výberom svojho partnera nikdy spokojný a neznesie vidieť svoju lásku neupravenú. Dámy by sa mali aj doma maľovať, aby ho priťahovali svojou ženskosťou. Lev zbožňuje masáže, spoločné výlety a napríklad i bazén. Lev nepohrdne skvelým jedlom doma aj v reštaurácii.

Panna
Spolužitie s Pannou prináša svoje úskalia. Panny musia mať všetko nalinkované, čo môže partnera pekne naštvať. Panny by sa mali trochu odpútať a užívať si! Na škodu nie je predĺžený víkend na horách s wellness programom, či spoločné sledovanie televízie v objatí.Váhy
Váhy sú od prírody spoločenské, takže im bude vyhovovať vzťah bez príkazov a zákazov. Váhy sa rady pritúlia, takže im postačí výborná večera, pohár vína a báječný sex. Váhy sa rady smejú, ich polovička by teda nemala byť zatvrdnutá. Smiech lieči!

Škorpión
Láska Škorpióna je nekonečná. Keď miluje, tak so všetkým všade a na kožu sa mu dostanete prekvapením. Vymyslite romantický pobyt na samote v lese, kedy deti dajte strážiť babičke, a doprajte mu príjemnú masáž s erotickým podtextom. Bude nadšený!

Strelec
Strelec je hravý a potrebuje byť dostatočne obletovaný. Jeho drahá polovička o neho môže ale prísť skôr, než by ste povedali slovo „láska“. Strelec neodolá maznaniu, dlhému bozkávaniu a leňošeniu vo dvojici pri poháriku sektu. Pokiaľ túžite vzťah naozaj oživiť, vyrazte na víkend do prírody.

Kozorožec
Strelec je verným milujúcim partnerom a potrebuje cítiť, že má pevnú pôdu pod nohami. Na vzťah sa pozerá skôr ako na povinnosť a starosť o deti. Potešíte ho erotickou masážou, voňavým kúpeľom, delikatesným jedlom na večeru a v neposlednom rade pekným darčekom.

Vodnár
Vzťah s Vodnárom nesmie byť stereotypný. Vodnár je nespútaný živel, ktorého poteší vyznanie lásky v súkromí, pretože sa nerád vodí za ručičku na verejnosti. Vodnára poteší nevšedný darček, s ktorým sa môže tak trochu pochváliť. Aj keď je spoločenský tvor, nepohrdne spoločným večerom pri sviečkach a víne.

Ryby
Rybky majú vo všetkom jasno, ale keď príde na vzťahy, trochu tápu. Potrebujú cítiť zo svojho miláčika istotu. Pokiaľ partner Ryby nechápe, budú nešťastné, aj keby im venoval modré z neba. Toto znamenie plné fantázie miluje prekvapenie v romantickom duchu a nežnosti.