Ako oslavujú Valentína muži zverokruhu?

Muži a 14. február! Ťažko povedať, či by si na sviatok zamilovaných spomenuli sami od seba. Z pohľadu ženy si zaslúži Valentín romantický darček – čiže originálny dôkaz lásky. Tak sa ukážte páni, ako svoje ženy zbožňujete!

Baran

Očakávate od muža Barana dokonalý valentínsky darček? Veď je tak dynamický, plný vášne a nápadov. Máte pravdu! Hľadá ženu, ktorá miluje romantiku a nevšednú zábavu rovnako tak, ako on. Nebojte sa, určite vám donesie kyticu ruží a čokoládu, ale viac nečakajte. Radšej si s vami vychutná bohatú večeru v reštaurácii alebo vám predvedie veľkolepé posteľové hry.

Býk
Muž zrodený v znamení Býka je ako stvorený pre romantické chvíle a nežnosti. Prežijete s ním obrovskú dávku zamilovanosti pri pozorovaní západu slnka alebo pri prechádzke po pláži. Pokiaľ ide o Valentína, tešte sa na prekrásne vyznanie lásky u večere pri sviečkach za zvuku príjemných tónov huslí. Býk túži po spokojnosti, pokoji a príjemných okamihoch vo dvojici.

Blíženec
Byť zamilovaná od muža Blíženca so sebou prináša pocity božskej lásky, ale aj nepochopiteľného sklamania. Jeho povaha je prazvláštna a ťažko ju odhaliť. Blíženec nie je vyznávač valentínskych večerov a darčekov. Prečo tiež, keď práve nemá chuť. Možno sa na vás však usmeje šťastie a tentokrát na Valentína bude hýriť výbornou náladou a pozve vás na rande.

Rak
Muž rak – veľmi komplikovaná osobnosť, ktorá môže milo prekvapiť, alebo sa pekne vyhovárať. Raky si nepotrpia na valentínske oslavy a párty až do rána. Možno, že vám niečo dobré sami uvaria. Celú atmosféru doladia výborným vínom a obľúbeným filmom. Raky radi leňošia a milujú milostné hry, tak možno nevstanete na Valentína ani z postele :)!

Lev
Ak čakáte od Leva romantický večer pri svite sviečok, tak s tým nepočítajte. Rád sa ukazuje a je stredom pozornosti, počítajte tak s návštevou luxusnej reštaurácie, relaxáciou vo vírivke či príjemnou masážou. Lev potrebuje byť ospevovaný a obdivovaný, tak mu doprajte veľkú dávku lásky! Len tak budete obaja spokojní.

Panna
Muž narodený v znamení Panny vás bude na rukách nosiť, avšak môže byť tiež nudný. Na Valentína vás poteší romantickou náladou a pekným darčekom od srdca. Nečakajte však veľké prekvapenie, má rád veci pekne zorganizované a pod kontrolou. Možno by ste ho mohla pochopiť a nesmútit tak nad praktickým darčekom, ktorý určite dostanete.Váhy
Prečo sa zbytočne namáhať, keď ku šťastiu stačí tak málo. Váhy milujú spoločnosť, hudbu a umenie. Snáď vás zavedú do galérie, divadlá alebo na koncert obľúbenej kapely. Oceníte ich vybrané správanie, šarm a vkus. Váhy sú od prírody milovníci sexu a vášnivých hier, tak ako bude večer pokračovať, si môžete určite ľahko domyslieť.

Škorpión
Pre Škorpiónov je sviatok zamilovaných veľkým orieškom. Ich neskrotná, ale uzavretá povaha im nedovoľuje na rozkaz vyznať svoje city. Nemajú radi, keď sa im Valentín pripomína a plánuje program. Po celý deň nebudú vo svojej koži, ale verte, že večer vám to plne vynahradia. Vášeň a vzrušenie, to je ich parketa!

Strelec
Od Strelca čakajte výbornú zábavu a možno aj kvapku dobrodružstva. Valentín pod taktovkou Strelca praje bláznivým a magickým akciám. Muž narodený v tomto znamení miluje darčeky, ktoré majú štýl. Rozhodne nepočítajte s klasickou valentínskou schôdzkou, ale s poriadnou jazdou. Večer už je vo vašich rukách!

Kozorožec
Vernosť, úprimnosť a láska Kozorožca do vás vstúpia aj na Valentína. Muži narodení v Kozorožcovi si potrpia na tradície, tak si ich udržujú aj na sviatok zamilovaných. Navštívite luxusnú reštauráciu alebo vyrazíte za umením. Kozorožec miluje pevnú pôdu pod nohami, len tak bude hýriť láskyplnými gestami a výraznou sexualitou.

Vodnár
S Vodnárom je to ťažké. Majú obrovskú predstavivosť a budú sa snažiť vymyslieť pre vás niečo neobvyklé. Nemusí sa ukazovať v honosných reštauráciách ani na večierkoch. Aj keď milujú spoločnosť postačí im nevšedná atmosféra domova. Valentínsky deň sa ponesie v duchu kreativity a fantázie. Ak by ste snáď chceli pre Vodnára naplánovať obyčajné aktivity, bude sa neskutočne nudiť.

Ryby
Ako prežívajú Valentína muži Ryby? Nemajú vysoké nároky. Ocenia spoločnosť drahé polovičky a zaujímavý, ručne vyrobený darček. Rybí muži sa neboja experimentovať, pretože milujú prekvapenia. Nechýba im fantázia, preto sú veľmi nápadití. Tešte sa na deň plný mágie a nevšedných okamihov vo dvojici.