Aké znamenie zverokruhu je najlepší priateľ?

Máte kamaráta do nepohody, ktorý sa za vás postaví aj v tých najťažších chvíľach? Akým priateľom ste vy samotní? Pomáhate v núdzi alebo sa do pevného priateľstva radšej nepúšťate? Pozrite sa, čo na to hviezdy!

Baran
Myslíte si, že je aktívne a energické znamenie Barana výborným priateľom, ktorý by za vás položilo život? Áno, máte pravdu. Baran vás nikdy nesklame. Môžete sa naň spoľahnúť v akúkoľvek dennú aj nočnú dobu. Oddane vás bude chrániť, nech sa stane čokoľvek.

Býk
Pôžitkárske Býky vedia byť vernými kamarátmi. Milo radi vás budú pozorovať, ako ste šťastím bez seba. Býky pre vás urobia možné aj nemožné. Neradi vidia, ako sa ich najbližší trápia. Pokiaľ Býka niečím naštvete, dokáže vcelku rýchlo dopustiť.

Blíženci
Pre Blížencov je priateľstvo na prvom mieste. Blíženec je obklopený hromadou kamarátov, pre ktorých rád varí. Pokiaľ ide o výpomoc blízkemu, tak sa toto znamenie môže strániť. Blíženec má viac známych ako ktokoľvek iný, ale dlho nevydrží v rovnakej spoločnosti.

Rak
Oddaný a citlivý Rak vás bude chrániť a starať sa o vás, kedykoľvek budete potrebovať. Kedykoľvek sa mu môžete zveriť so svojim trápením. Vždy vás pochopí a nekritizuje. Nesmiete zabudnúť, že to, čo pre vás urobí Rak, čaká aj na oplátku od vás. Kamarátstvo s Rakom je úprimné a vnútorné.

Lev
Možno by sa mohlo zdať, že je sebecký Lev zlým kamarátom, ale opak je pravdou. Lev je veľkorysý a dokáže vás podporiť v každej nemilej situácii. Len si dajte pozor na to, aby ste ho neurazili, pretože mu dlho trvá, kým niečo odpustí.

Panna
Znamenie Panny si vyberá svojich priateľov veľmi obozretne. Akonáhle sa stanete priateľom Panny, čakajú vás chvíle úprimnosti. Keď je treba, ochotne pomôže. Na Pannu sa môžete kedykoľvek spoľahnúť. Je zodpovedná, múdra a opatrná. Len sa zmierte s tým, že vaše činy pekne skritizuje.Váhy
Váhy majú mnoho kamarátov. Sú spoločenské a prešpikované emóciami. Váhy nechápu, keď sa stane problém, ale vie zodpovedne pomôcť v najťažších chvíľach, či už slovne alebo finančne. Toto znamenie vás podporí, ale zároveň vám dá peknú lekciu.

Škorpión
Ten, kto má za najlepšieho priateľa Škorpióna, môže mať bezstarostný spánok. Škorpión je plný energie, ale nedaj bože ho sklamať. Neodpustí, a pokiaľ sa to tak stane, bude vám vašu krivdu pripomínať aj za 50 rokov. Škorpión si priateľov dlho vyberá, ale neznesie ponižovanie druhých.

Strelec
Strelec nie je práve ideálny príklad kamaráta do nepohody. Poradí a bude o probléme celé hodiny hovoriť, ale do výraznej pomoci sa ale nepohrnie. Dokonca sa môže stať, že sa vám bude v ťažkých chvíľach vyhýbať. Dajte si pozor na pretvárku a lož, Strelec neodpúšťa.

Kozorožec
Priateľstvo s Kozorožcom je pevné a stabilné. Strelec pomôže, kde sa dá. Aj keď sa vám zdá, že sa drží v ústraní, pre iných by sa rozdal. Keď si neviete v pekelnej situácii rady, bežte pre radu ku Kozorožcovi, určite vás dostane z bryndy.

Vodnár
U Vodnára počítajte s tým, že má okrem vás ešte ďalšiu stovku kamarátov. Dalo by sa povedať, že je Vodnár obklopený ľuďmi, s ktorými ich rád, ale bohužiaľ im úplne neveria. Vodnár je voľnomyšlienkársky, preto si k nemu pre praktickú pomoc radšej nechoďte.

Ryby
Ak máte za priateľa Rybu, skáčte šťastím dva metre nad zemou. Ryby pomôžu a poradia v každej situácii. Dokážu vám prejaviť aj svoje city a počúvať dlhé hodiny. Ak ste priateľom Ryby, nemusíte sa báť, že vás nechá v štichu. Ryby majú iba pár skutočných kamarátov.