Zimný tarotový horoskop lásky

Čaká vás túto zimu romantika a vášeň? Bude vám to klapať vo vzťahu? Čaká vás nové zoznámenie? Tarotové karty poznajú odpoveď!

Baran
Karta Kráľ mečov
ukazuje, že milostná Šťastena bude tento rok priať tým Baranom, ktorí vedia, čo chcú a neboja sa povedať si o to! V láske teraz nie je dôvod držať sa späť a byť ticho, pretože ako môže potom váš partner vytušiť, čo cítite a aké sú vaše potreby? Otvorená komunikácia bude kľúčom k úspechom bez ohľadu na to, či ste spolu už dlho, alebo ste sa ešte len zoznámili. Niekedy to však bude chcieť pevnú vôľu, povedať partnerovi aj tie veci, ktoré sa mu možno nebudú páčiť, a stáť si za svojím. Ale vždy je lepšie o tom, čo vás trápi, hovoriť radšej včas, než nechať to prerásť do závažnejších problémov, nemyslíte? A pokiaľ ide o zoznamovanie, tiež sa vám, milí Barani, oplatí iniciatíva a jasná komunikácia. Keď sa nebojíte toho druhého osloviť, stávate sa pánom situácie a môžete si vyberať! Takže stavte na nekompromisný prístup a budete príjemne prekvapení, ako ľahko dosiahnete v láske svojho!

Býk
Karta Desať pohárov
vám veští krásne chvíle v dvoch a milostný súlad, ktorý bude žiariť do celého vášho okolia. Pokiaľ máte deti, prejaví sa vaša láska s partnerom na krásnej atmosfére v celej vašej rodine! Táto zima Býkom sľubuje v láske len to najlepšie, čo si dokážete predstaviť! Poteší vás, že staré problémy alebo nezhody konečne zmiznú a nezostane po nich ani stopa! Teraz je ten správny čas užívať si radosť zo života po boku milovanej osoby! Doprajte si robiť spoločne veci, ktoré vás bavia, pokojne aj spolu s rodinou alebo vašimi spoločnými priateľmi. Môžete sa tešiť na nádherné zážitky, na ktoré budete spoločne ešte dlho spomínať! A čo nezadané Býky? Vy sa snáď konečne dočkáte vysnívanej veľkej lásky, s ktorou vás bude spájať nielen vášeň, ale aj spoločné plány a sny. Je tu veľká šanca, že stretnete toho pravého partnera pre založenie rodiny, a to je skvelá správa!

Blíženci
Karta Osem pohárov
naznačuje, že v citovom živote vás sprevádza akýsi tieň nespokojnosti, milí Blíženci! Je však asi ťažké povedať, prečo sa tak vlastne cítite a čo vám vlastne chýba. U niektorých Blížencov môže byť odpoveď jasná a jednoznačná, a v tom prípade vás osud nabáda odhodlať sa k zmene, ktorú potrebujete! Väčšina zrodencov v tomto znamení však bude skôr mať len pochybnosti, ako keby vám chýbala tá povestná iskra. Asi sa neubránite pocitom sklamania, keď sa partner nebude vždy správať ako vo vašich romantických snoch, ale nič si z toho nerobte, to nie je dôvod lámať nad láskou palicu, nabudúce bude zas lepšie. Najlepšie bude, keď budete v tomto období venovať viac pozornosti iným veciam, než sú milostné vzťahy – napríklad práci, rodine, svojim záľubám a tak ďalej. Zimné výzvy a nejasnosti časom samy pominú a vy sa potom budete diviť, o čom ste to vlastne pochybovali!

Rak
Karta Tri poháre
je pre váš milostný život veľmi príjemná a krásna! Takže sa máte túto zimu na čo tešiť, milé Raky! Úspechy na milostnom poli čakajú ako tie zadané, tak aj nezadané! S miláčikom si užijete veľa dobrej nálady, príjemnej zábavy a radosti, či už v súkromí vo dvojici, alebo tiež v okruhu vašich priateľov! Práve to, že spolu dokážete skvele fungovať medzi ľuďmi, z vás bude robiť obľúbenú dvojicu, ktorá zaručene zaistí skvelú atmosféru všade, kde sa objavíte! Budete si užívať, že ste s partnerom na jednej vlne a že vás baví rovnaké alebo veľmi podobné veci. To je vzácnosť, ktorá stmelí každý vzťah, takže sa oplatí rozvíjať spoločné záľuby a venovať spoločnému okruhu známych! A ak ste zatiaľ nezadaní, práve medzi svojimi súčasnými priateľmi môžete teraz nájsť ten pravý náprotivok, ktorý vám chýba! Tak čo, tušíte, kto by to mohol byť? Možno vás jeho či jej záujem o vás veľmi prekvapí!

Lev
Karta Kráľ palicou
ukazuje, že v láske ste energickí a nechýba vám vášeň! A to isté očakávate teraz tiež od svojho partnera! Ako Levy radi beriete všetko vo veľkom štýle, a milostné vzťahy nie sú výnimkou. Tak prečo sa uspokojiť s málom, keď je tak ľahké ukázať partnerovi svoje tajné priania a predstavy! Vďaka tomu si užijete nezabudnuteľné zážitky ako v posteli, tak aj v spoločnom živote! Pôjdete si skrátka za svojim a trošku potiahnete aj svojho partnera, aby s vami zvládal držať krok. Alebo je naopak váš náprotivok z vás dvoch ten energickejší a aktívnejší? Tak to vás jedine poteší, ale s rolou druhých huslí sa neuspokojíte a veľmi radi sa naladíte na jeho vlnu! Aj pri zoznamovaní budú Levy teraz aktívni a nebudú na nič čakať. Ak sa vám niekto páči, nie je nič jednoduchšie, než urobiť prvý krok a osloviť ho alebo ju. Váš záujem a odvaha určite zapôsobí a prinesie vám splnenie vašich snov!

Panna
Karta Sedem pohárov
vám, milé Panny, pripomína dôležitú vec! V láske sú dôležité skutočné city, a nie preludy a falošné sľuby o tom, čo by mohlo byť keby. Možno váhate medzi dvoma možnými partnermi, možno si vo svojom vzťahu nie ste istí a uvažujete čo ďalej, alebo možno ste single a surfujete po zoznamkách. Ale nezabúdajte, že všetci idolové sú naozajstní ľudia so svojimi prednosťami, nedostatkami, snami i trápeniami, a nie tovar ako keby ste si vyberali v obchode. Možno máte pocit, že keď budete chcieť, omotáte si okolo prsta presne toho, koho si vyberiete. A zrejme je to aj pravda, lenže ako dlho taký vzťah vydrží, a bude skutočne stáť za to? Tak to už je iná otázka! Držte sa teda radšej nohami na pevnej zemi a nedovoľte si vo svojich snoch o zvádzaní zas príliš uletieť! Zrejme by vás totiž čakalo iba zbytočné sklamanie!Váh
Karta Pustovník
vám, milé Váhy, pre túto zimu veští skôr osamelejšie obdobie. Pokiaľ ste momentálne nezadaní, najskôr si budete výhody single života užívať až do jari. Ale to nie je dôvod na smútok, pretože ako už bolo povedané, osamelosť má tiež svoje kladné stránky! Predovšetkým budete mať veľa času sami pre seba a nemusíte sa nikomu prispôsobovať vo svojich plánoch. Teda okrem rodiny, ale to už je iná kapitola. Môžete byť skrátka sami sebou a svoj voľný čas zasvätiť presne tomu, čo vás baví. Nech už je to čokoľvek! Tiež máte veľa príležitostí si premyslieť, čo presne od lásky čakáte a aké vlastnosti váš náprotivok musí mať! A ako na tom budú zadané Váhy? Je dosť pravdepodobné, že vás čaká nejaké odlúčenie, napríklad kvôli pracovným povinnostiam alebo služobnej ceste. A to je ideálna príležitosť urobiť si čas len pre seba, pozrieť sa na váš vzťah s nadhľadom a odstupom. Až potom budete opäť spolu, bude to ešte krajšie, a dočasné odlúčenie vám prinesie do vzťahu novú iskru!

Škorpión
Karta Deväť mincí
vám veští krásne a pokojné obdobie plné milostného súladu a harmonickej atmosféry. Väčšina z vás, milí Škorpióny, stavia so svojím partnerom na domácu pohodu a nebudete sa za ničím naháňať ani s ničím zbytočne stresovať. Vášmu vzťahu jedine prospeje, keď nejaký čas nebudete riešiť žiadne zbytočné starosti, ale doprajete si spoločnú relaxáciu a príjemný pocit bezpečia a zázemia. Tarot naznačuje, že ako dvojica na tom budete finančne dobre, tak to využite a doprajte si pohodlie, ktoré si zaslúžite, trocha pokoja vášmu vzťahu urobí dobre. Pre nezadaných Škorpiónov bude teraz prioritou nájsť vážny a stabilný vzťah. Uvažujete o niekom, s kým si dokážete predstaviť spoločnú domácnosť, rodinu, s kým si budete navzájom spoľahlivou oporou. A podľa toho bude prebiehať aj vaše zoznamovanie. Presne viete, čo si všímať a o krátkodobé úlety teraz nestojíte!

Strelec
Karta Šesť mečov
vám pripomína, ako veľmi je vo vzťahu dôležitá súdržnosť a vzájomná podpora. A to ako v názoroch a pohľade na svet, tak aj v praktických záležitostiach. Všetci Strelci teraz veľmi ocenia, keď sa s partnerom na seba budú môcť navzájom spoľahnúť, plne si dôverovať, skrátka keď budete ťahať za jeden povraz. Vzťahové nezhody kvôli maličkostiam vám teraz pripadajú malicherné, takže im nebudete radšej ani venovať pozornosť a ony sa napodiv nakoniec samy vytratia. S partnerom sa považujete za jeden tím a urobíte všetko preto, aby to tak bolo. A to isté platí aj v prípade, že to zatiaľ nie je ešte váš partner, ale iba človek, ktorý sa vám páči. Nový vzťah budú nezadaní Strelci stavať na základe priateľstva a spolupráce. Vďaka skvelej komunikácii sú teraz možnosti posunúť akýkoľvek typ vzťahu na novú a lepšiu úroveň, kde si budete navzájom ešte bližšie!

Kozorožec
Karta Cisár
ukazuje, že v láske by ste najradšej získali všetko a hneď! Či už v zoznamovaní alebo dlhodobom vzťahu budete priebojní a celkom nekompromisní, takže možno sa náprotivok bude cítiť trochu zahnaný do kúta. Ale na druhej strane, najviac vás budú priťahovať silné osobnosti, ktoré sa vašej energie len tak nezľaknú a možno vás vo svojej vášnivosti ešte aj predbehnú! Ale pozor, milí Kozorožce, na sklony k nadvláde a mocenským bojom vo vzťahoch! Akonáhle by sa niekde objavila napríklad len známka násilia alebo panovačnosti, znamená to, že niekde je problém, ktorý treba riešiť! Láska predsa nie je bojové pole a nejde o to, kto bude mať po svojom alebo kto je v čom lepší ako ten druhý. A tiež nie je na mieste si partnera privlastňovať a snažiť sa mu rozkazovať. A to bez ohľadu na to, či to robíte vy alebo ten druhý! Dajte vo vzťahoch priestor porozumenia a viac počúvajte, určite to bude prínosné!


Vodnár
Karta Voz
vám, milí Vodnári, prezrádza, že spokojný milostný vzťah najlepšie dosiahnete, keď sa vám podarí udržať rovnováhu medzi jednotlivými oblasťami vášho života. Musíte ich skrátka mať pod kontrolou, ako keď šoférujete vozidlo, nech vás to nezatiahne príliš do žiadneho extrému. Keď sa cítite zamilovane, najradšej by ste so svojim milým náprotivkom trávili všetok svoj čas, a nič iné vás nezaujíma! To je však známka nerovnováhy, ktorá naznačuje, že zanedbávate iné oblasti svojho života, či už prácu, vaše vlastné záľuby, aktivity alebo vašich priateľov, že sa príliš prispôsobujete partnerovi, a to vám dlhodobé šťastie neprinesie. Ale na druhej strane, držať sa svojho a odmietať akékoľvek kompromisy kvôli partnerovi tiež nie je príliš perspektívne. Takýmto štýlom z vás budú možno takí spolubývajúci! Takže to chce naozaj hľadať rovnováhu, zlatú strednú cestu, a starostlivo sa jej držať!

Ryby
Karta Deväť mečov
prezrádza, že teraz máte sklon sa zbytočne trápiť kvôli láske a robíte si premrštené starosti. Ako Ryby ste veľmi citliví a vnímaví ľudia, takže vám v milostnom vzťahu neunikne ani najmenší náznak problému, nesúladu alebo nepochopenia. A to vás vždy veľmi mrzí! Možno o tom budete toľko premýšľať, až z toho po nociach nebudete môcť poriadne spať, a pritom v skutočnosti o nič nejde a z pohľadu vášho miláčika je to len banalita. Skúste myslieť pozitívne a nehľadať problémy v každej drobnej nezhode, či už je to dlhodobý vzťah alebo niekto, koho sa ešte len snažíte získať. Pokiaľ je tlak pochybností a neistoty príliš veľký, najlepšie bude sa o tom s náprotivkom priamo porozprávať! Potom budete vedieť, na čom ste, a nemusíte sa zbytočne trápiť! Zrejme je realita oveľa príjemnejšia, než vaše pesimistické očakávania, tak sa toho neobávajte a hovorte o tom, ako sa cítite!